Kontenery rolkowe – rodzaje

W naszej ofercie znajdą Państwo różne rodzaje rollkontenerów – od najprostszych modeli dwuściennych, po kontenery zamykane.

  • Rollkontener dwuścienny – umożliwia załadunek z dwóch stron i spinanie transportowanego towaru za pomocą specjalnych pasów.
  • Rollkontener trójścienny – pozwala na swobodny załadunek z jednej strony, a dzięki obecności tylnej ścianki oraz dwóch bocznych zabezpiecza towary przed przemieszczaniem się podczas transportu, które można dodatkowo spiąć pasami lub owinąć folią stretch.
  • Rollkontener czterościenny – zabezpieczony z każdej strony, dzięki czemu uniemożliwia dostęp do transportowanych towarów osobom nieupoważnionym. Frontalna ściana rollkontenera jest zazwyczaj uchylna, zapewniając tym samym swobodny załadunek.
  • Rollkontener zamykany – uniemożliwia dostęp do transportowanych przedmiotów osobom nieupoważnionym. Nadaje się idealnie do przewożenia cennych towarów.
  • Rollkontener gniazdowy – składany, z możliwością sztaplowania. Podczas transportu pustych kontenerów rolkowych wystarczy tylko wyjąć ściany.

 

Wózki siatkowe od ELKOM TRADE – nowoczesne rozwiązania logistyczno-magazynowe

Oferowane przez nas kontenery rolkowe stanowią praktyczne rozwiązanie w dziedzinie transportu i logistyki magazynowej. Ułatwiają komplementację, pozwalają na szybki i bezpieczny przewóz towarów i znajdują zastosowanie w wielu różnych miejscach: zakładach przemysłowych, halach produkcyjnych i magazynowych, hotelach czy marketach. Wykonane z najlepszych jakościowo i wyjątkowo wytrzymałych surowców, charakteryzują się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne i działanie czynników zewnętrznych. Kontenery rolkowe mają siatkową konstrukcję, dzięki czemu zapewniają optymalny przepływ powietrza, a solidna metalowa podstawa gwarantuje wysoką wytrzymałość na duże obciążenia.

Dzięki powłoce cynkowej, wykorzystanej do powierzchniowej obróbki konstrukcji, są bardzo trwałe i zapewniają wieloletnie użytkowanie. Każdy oferowany przez nas rollkontener został wyposażony w kółka, które umożliwiają wygodne i sprawne manewrowanie. W ELKOM TRADE wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dlatego tworzymy dla nich również dedykowane rozwiązania – powstałe w oparciu o sprawdzone know how naszej firmy i uwzględniające indywidualne parametry techniczne. Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem produktów dostępnych w kategorii kontenerów rolkowych.

Zapytaj o więcej szczegółów naszej oferty

 Szybki kontakt!
+
Wyślij!

Zapisz się do newslettera

Zapoznałem się z Polityką Prywatności Elkom Trade S.A

 

Subscribe to the newsletter

I have read the Privacy Policy of Elkom Trade S.A.

 

Abonnieren Sie den Newsletter

Ich habe die Datenschutzrichtlinie von Elkom Trade S.A.

 

Подпишитесь на рассылку новостей

Я прочитал Политику конфиденциальности Elkom Trade S.A.