Kosze siatkowe – skuteczna ochrona transportowanego i magazynowanego towaru

Oferowane przez nas pojemniki siatkowe oraz kosze gitterbox są trwałe i wytrzymałe, a dzięki zastosowaniu metody cynkowania galwanicznego – odporne na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. Na ich powierzchni nie pojawiają się nieestetyczne nierówności, co ma wpływ na estetyczny wygląd całej konstrukcji. Korzystamy wyłącznie z najwyższej jakości surowców oraz sprawdzonych metod zabezpieczenia antykorozyjnego. Dzięki podwyższonej odporności na działanie czynników atmosferycznych wszystkie nasze kontenery siatkowe zapewniają skuteczną ochronę towaru podczas transportu i magazynowania.

Wybierając nasze kosze siatkowe, mogą Państwo liczyć na:

  • składane konstrukcje,
  • trwałość i wytrzymałość,
  • piętrowanie w stanie złożonym i po rozłożeniu,
  • dopasowanie do potrzeb klienta,
  • projekty branżowe.

Kosze siatkowe na kółkach, nóżkach i płozach

Oferujemy kosze siatkowe na kółkach oraz pojemniki w wersji stacjonarnej (ze specjalnymi „stopami”, płozami lub bez). Wózki siatkowe są wyjątkowo mobilne i łatwo przestawiać je w wybrane miejsca, kosze stacjonarne z kolei można ustawiać segmentowo. Niektóre nasze kontenery siatkowe stanowią doskonałą alternatywę dla kosztownych regałów wysokiego składowania. Metalowe pojemniki magazynowe można sztaplować do 6 poziomów oraz swobodnie przemieszczać w przypadku zmiany miejsca składowania czy dostępnej powierzchni magazynowej. Jedną z podstawowych funkcjonalności pojemników siatkowych jest możliwość ich składania, co pozwala zoptymalizować wykorzystanie powierzchni magazynowej.

Każda oferowana przez nas koszopaleta wykonana jest z drutu i blachy stalowej, dzięki czemu umożliwia swobodny obieg powietrza wewnątrz. Jej konstrukcja jest lżejsza od tej, którą mają pojemniki magazynowe ze ścianami z pełnej blachy. Siatkowa konstrukcja zapewnia również dobrą widoczność – dzięki temu szybko można sprawdzić, co jest przechowywane we wnętrzu kosza, bez konieczności zdejmowania go ze stosu i otwierania. Właśnie dlatego kontenery siatkowe idealnie nadają się do łatwego nadzorowania stanów magazynowych.

Kosze gitterbox – możliwość dostosowania do różnych parametrów użytkowych

Oferowane przez nas koszopalety, w zależności od rodzaju, mają ładowność od 400 do 1000 kg. Pojemniki siatkowe i kosze typu gitterbox dostosowane są do przechowywania towarów różnego rodzaju – w przypadku konieczności składowania drobnych detali wypełniane są płytami PP pełnymi lub kanalikowymi.

Na indywidualne życzenie klienta jesteśmy w stanie dostarczyć pojemniki magazynowe o różnych wymiarach i cechach konstrukcyjnych. Szczegóły ustalamy po kontakcie mailowym lub telefonicznym. Uwzględniamy także preferencje w zakresie mobilności, oferując specjalnie zaprojektowane i dostosowane do indywidualnych parametrów użytkowych wózki siatkowe. W naszym asortymencie posiadamy kosze typu gitterbox, różniące się standardem wykonania, wagą, nośnością, ładownością i sposobem dzielenia ścian. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z całą ofertą naszą ofertą – gwarantujemy, że każda oferowana przez nas koszopaleta spełni Państwa oczekiwania, zarówno pod względem jakościowym, jak i wizualnym.

Kontenery siatkowe od ELKOM TRADE – gwarancja trwałości, użyteczności i estetyki wykonania

ELKOM TRADE zapewnia swoim klientom najwyższej klasy kontenery i wózki siatkowe. Wysoka jakość materiałów w połączeniu z precyzją wykonania sprawiają, że zarówno kosze siatkowe na kółkach, jak i pojemniki w wersji stacjonarnej doskonale spełniają swoje zadania. By dostarczyć klientom najlepsze kosze gitterbox, producent musi zadbać o każdy detal, który może zaważyć na ich użyteczności. W ELKOM TRADE wkładamy całe serce w proces produkcji koszy siatkowych. Udzielamy odpowiedzi na wszystkie nurtujące naszych klientów pytania, a także dajemy możliwość dostosowania koszy do ich indywidualnych potrzeb. W naszej ofercie znajdą Państwo koszopalety druciane i wiele innych produktów, które będą służyły tak długo, jak długo będą Państwo ich potrzebować. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą.

Zapytaj o więcej szczegółów naszej oferty

 



Szybki kontakt!
+
Wyślij!

Zapisz się do newslettera

Zapoznałem się z Polityką Prywatności Elkom Trade S.A

 

Subscribe to the newsletter

I have read the Privacy Policy of Elkom Trade S.A.

 

Abonnieren Sie den Newsletter

Ich habe die Datenschutzrichtlinie von Elkom Trade S.A.

 

Подпишитесь на рассылку новостей

Я прочитал Политику конфиденциальности Elkom Trade S.A.