PLENDEFRRU
sklep Elkom Trade
Facebook Elkom Trade
linkedin Elkom Trade
ELKOM dla innych

 

Czymże jest ocean jak nie morzem kropel... D. Mitchell

W sobotę, 6 kwietnia br. "uzbrojeni" w worki i rękawiczki sprzątaliśmy zalesiony teren położony tuż przy ul. Bałtowskiej w bezpośrednim sąsiedztwie działki, na której budowany jest nowy zakład Elkom Trade.

 Sprzątanie świata

 

czytaj więcej

 

Pomaganie to ważny element naszej działalności ...

Pomaganie to ważny element naszej działalności, dlatego gdy poznaliśmy historię pana Piotra, podopiecznego Fundacji Avalon, postanowiliśmy zaangażować się w akcję. Pan Piotr...

 

czytaj więcej

 

WSPIERAMY SPORT

Od wielu już lat nasza firma jest sponsorem ostrowieckich drużyn piłki ręcznej oraz piłki siatkowej działających przy klubie sportowym KSZO w Ostrowcu Świętokrzyskim.

 

     

 

 

Pomagamy potrzebującym

Nasza firma wspiera fundacje, osoby potrzebujące pomocy i inicjuje liczne akcje charytatywne.

W ostatnich latach przekazaliśmy fundusze na rzecz organizacji i osób fizycznych pomagając w ten sposób:

  • Osobom chorym ( darowizna przekazana "Fundacji na rzecz osób niewidomych i niepełnosprawnych");
  • Niepełnosprawnym (darowizna dla niepełnosprawnych);
  • Dzieciom i młodzieży znajdującej się w trudnej sytuacji życiowej (darowizna dla stowarzyszenia "Wspólne podwórko").

Aktywnie wspieramy również tych, którzy już nie mogą wziąć czynnego udziału w grze. Tak stało się w przypadku zawodnika piłki ręcznej Daniela. Daniel uległ nieszczęśliwemu wypadkowi, w wyniku którego jest częściowo sparaliżowany i porusza się na wózku inwalidzkim. Zbieraliśmy fundusze na leczenie i rehabilitację podczas akcji zorganizowanej i sfinalizowanej przez Elkom Trade we współpracy z KSZO. W sobotę 12 września 2015 w czasie inauguracyjnego meczu ostrowieckiej drużyny piłkarzy ręcznych z drużyną MTS-u Chrzanów, Wiceprezes Elkom Trade p. Piotr Michalak wręczył Danielowi (byłemu szczypiorniście MTS) uzbieraną dla niego kwotę pieniędzy oraz inne upominki. Daniel był bardzo wdzięczny za okazane wsparcie.

 

W sobotę 24 września 2016 na dziedzińcu Browaru Saskich odbyła się impreza pod szyldem „White Night”. Przedsięwzięcie było współfinansowane przez Elkom Trade S.A. i miało na celu zebranie środków finansowych potrzebnych na operację chorego na serce Krzysia Kępczyka. 

 

 

Wspieramy działalność NSZZ Policjantów w Ostrowcu Św.

Wspieramy też działalność Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów w Ostrowcu Św.w zakresie organizacji oraz w formie bezpośredniej pomocy finansowej. Podjęte działania obejmują:

  • Udział w organizacji Obchodów Święta Policji
  • Wsparcie organizacji Turnieju Halowego Policjantów w piłce nożnej
  • Darowizna na rzecz NSZZ

 

 

II Wojewódzki Turniej Policjantów Województwa Świętokrzyskiego w Halowej Piłce Nożnej.

 

 

Współfinansujemy szkolenia przeciwpożarowe dla ostrowieckiej Straży Pożarnej

Regularnie wspomagamy finansowo szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe strażaków organizowane przez PARAM-Ośrodek Organizacji Szkolenia Zawodowego.

Działania te wspierają Państwową Straż Pożarną z siedzibą w Ostrowcu Św., a ich celem jest podnoszenie kwalifikacji i zdobywanie nowych umiejętności przez służby przeciwpożarowe.

 

 

Popularyzujemy aktywność społeczną i wspieramy szkoły.

Przekazaliśmy darowiznę na rzecz Rady Rodziców przy Zespole Szkół nr 1 os. Słoneczne 33 Ostrowiec Św.. Darowizna została przeznaczona na zakup niezbędnych pomocy dydaktycznych.

 

 


Liczba obiektów:7
Elkom dla innych
Badania i rozwójBadania i rozwój
Polityka prywatności - Klauzula informacyjna