PLENDEFRRU
sklep Elkom Trade
Facebook Elkom Trade
linkedin Elkom Trade
Usługi - regeneracja i mycie pojemników

Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie obróbki metalu. Podejmujemy się prac polegających na wykonaniu powłok na powierzchni metalowej. Wykonujemy cynkowanie galwaniczne. Wykonujemy również cięcie i gięcie drutu oraz blach, a także proponujemy spawanie i zgrzewanie elementów metalowych. Dopełnieniem zakresu naszych usług jest realizacja projektów oprzyrządowania na zamówienie. Przygotowujemy urządzenia i przyrządy dedykowane do prac obróbczych bazując na dostarczonej nam dokumentacji.

Bez względu na rodzaj świadczonych usług możemy zagwarantować wysoki profesjonalizm działania oraz terminową realizację zlecenia.

Mycie pojemników

Dysponujemy innowacyjnym urządzeniem myjącym. Jest to stacjonarna linia automatyczna wyposażona w ruchome dysze pracujące na każdym etapie procesu: mycia, płukania i suszenia. Takie rozwiązanie technologiczne gwarantuje dokładne usuwanie zabrudzeń nie tylko organicznych, ale również trudnych do usunięcia substancji typu oleje czy smary.

Regeneracja

Wykonujemy usługi regeneracji pojemników siatkowych. Naprawiamy uszkodzenia poprzez wymianę części pojemnika, spawanie, uzupełnianie ubytków metalu, prostowanie, cynkowanie.

Elkom dla innych
Badania i rozwójBadania i rozwój
Polityka prywatności - Klauzula informacyjna