PLENDEFRRU
sklep Elkom Trade
Facebook Elkom Trade
linkedin Elkom Trade
ifs
TUV
Automatic washing line
FlagaUE
FAQ - najczęściej zadawane pytania

 

Pojemniki siatkowe typu gitterbox oraz pozostałe wyroby Elkom Trade S.A. to specjalistyczne rozwiązania skierowane do wielu branż w tym: logistyki i magazynowania, producentów preform PET oraz firm wytwarzających opakowania plastikowe, sektora automotive, rolnictwa, winiarstwa, firm branży recyklingowej oraz handlu hurtowego i detalicznego. Nasz asortyment jest bardzo szeroki i obejmuje m.in.: pojemniki siatkowe magazynowe, nadstawki, palety, pojemniki na wina i szampany, meble sklepowe, meble magazynowe oraz regały paletowe i regały półkowe.

W związku z szeroką paletą oferowanych produktów wśród naszych Klientów pojawia się mnóstwo pytań dotyczących m.in. jakości pojemników magazynowych czy palet specjalistycznych, materiałów, z których zostały wykonane gitterboxy czy sposobu ich dostawy. Na najczęstsze z problemów odpowiedzi udzielamy poniżej. W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu osobistego, mailowego lub telefonicznego.


Jak szybko otrzymam ofertę?

Czas oczekiwania na ofertę zależy od przedmiotu zapytania. Oferty na produkty standardowe np. pojemniki siatkowe, gitterbox przygotowujemy w czasie jednego dnia. Produkty wykonywane na zamówienie (np. palety specjalistyczne) ofertujemy w terminie maksymalnym 14 dni.


Jak szybko mogę otrzymać produkty?

Czas dostawy również zależy od rodzaju produktu. Staramy się utrzymywać optymalne stany magazynowe tak, aby popularne nadstawki paletowe czy pojemniki magazynowe były dostępne w jak najkrótszym czasie. Szczegóły dotyczące realizacji dostaw są umieszczone w dokumencie „Ogólne Warunki Współpracy”, który jako plik pdf znajdziecie Państwo w zakładce „O firmie”.

Jaką formę płatności Państwo akceptują?

Preferowaną formą płatności jest przelewem bankowy. Szczegóły dotyczące kwestii rozliczeń znajdują się w dokumencie „Ogólne Warunki Współpracy” dostępnym w formacie pdf w zakładce „O firmie”.


Czy towar może być dostarczony pod wskazany adres?

Wszystkie towary – pojemniki paletowe, siatkowe czy nadstawki dostarczane są pod adres wskazany przez Klienta. Koszty dostawy pokrywa zamawiający.


Jakie formy transportu są dostępne?

Realizujemy dostawy wszystkimi dostępnymi rodzajami transportu,: samochodowym, kolejowym, morskim oraz lotniczym. Sposób dostawy uzgadniany jest z klientem w zależności od odległości i dostępnych połączeń transportowych. Przesyłki są zawsze optymalizowane kosztowo. W celu zapoznania się ze szczegółami odsyłamy do dokumentu „Ogólne Warunki Współpracy” dostępnego na stronie internetowej w zakładce „O firmie”.


Czy na towar udzielają Państwo gwarancji?

W zależności od typu produktu okres udzielanej gwarancji wynosi 12, 24 lub 36 miesięcy. Szczegóły dostępne są na stronie internetowej w zakładce „O firmie” w dokumencie „Ogólne Warunki Współpracy”.


Czy istnieje możliwość przesłania i realizacji indywidualnego projektu?

Jesteśmy otwarci na realizację projektów pod zamówienie Klienta. Wykonujemy produkty, takie jak nadstawki magazynowe czy pojemniki siatkowe na bazie powierzonej dokumentacji technicznej oraz od podstaw na bazie badania konkretnych potrzeb i preferencji nabywcy przez wyspecjalizowane komórki w naszym przedsiębiorstwie. Oferujemy profesjonalne doradztwo w tym zakresie.


Z jakich materiałów wykonują Państwo produkty?

Elkom Trade S.A. posiada ponad 40 –to letnie doświadczenie w obróbce drutu stalowego i produkcji metalowej. To właśnie z tych materiałów powstają pojemniki siatkowe, magazynowe i nadstawki paletowe. W wyniku rozszerzania zakresu produktowego włączyliśmy do asortymentu wyroby z blachy stalowej, kształtowników i profili przy udziale tworzyw sztucznych, drewna, szkła hartowanego oraz drobnych akcesoriów z gumy.Zobacz, jak to działa

  • Konstrukcje składane
  • Trwałość i wytrzymałość
  • Piętrowanie w stanie złożonym, jak i po rozłożeniu
  • Dopasowanie do potrzeb klienta
  • Projekty branżowe
nazwa filmunazwa filmunazwa filmunazwa filmunazwa filmunazwa filmu
play film Elkom Trade
Elkom dla innych
Badania i rozwójBadania i rozwój
Polityka prywatności - Klauzula informacyjna